FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Keyifl10
Takım : Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Empty
MesajKonu: Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak!   Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak! Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 5:42 pm

Fenerbahçe Kulübü'nün Düzce'deki yeni kamp tesisleri yatırımının 1 yılda tamamlanacağı bildirildi.

Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selahattin Kudu, düzenlediği basın toplantısında, 1300 metre rakımlı Topuk Yaylası'ndaki 153 dönümlük arazinin Düzce Özel İdare Müdürlüğü'nce 25 yıl süreyle Fenerbahçe Kulübü'ne devredildiğini söyledi.

Göl kenarındaki alana 90 yataklı bir kamp tesisinin inşa edileceğini belirten Kudu, bölgede ayrıca 2 adet futbol sahası yapılacağını ve Ağustos ayında temeli atılacak tesislerin 1 yılda tamamlanacağını kaydetti.

Tesisler tamamlandıktan sonra Fenerbahçe futbol takımının kamp çalışmalarını bu merkezde yapacağını ifade eden Kudu, "Bu tesis, Türkiye'nin en önemli spor merkezi olacaktır. Kulübümüzün tesisleri gerektiğinde milli futbol takımlarımıza da tahsis edilecektir" diye konuştu.

Bölgedeki gölde Fenerbahçe Kulübü kürek takımlarının da kamp çalışması yapabileceğini dile getiren Kudu, bu projede görev alan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

Düzce Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Talat Saygılı da, söz konusu tesislerin Düzce'ye ekonomik, sosyal ve sportif yönden olumlu katkılar sağlayacağını ifade etti. Fenerbahçe gibi dünya markası bir kulübün Düzce'ye yatırım yapmasını önemsediklerini vurgulayan Saygılı, diğer kulüplerin de bölgede yatırım yapabileceklerini sözlerine ekledi.
http://fenerli.yetkinforum.com

Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amigo Nuri - Fenerin Maçı Var
» Alex “Kayserispor maçı çok zor olacak”
» Daum “Bizim için zor bir maç olacak”
» Aykut Kocaman “ Dia, yarın sahada olacak ”
» Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'