FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Potanın Perileri FB TV’de

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Potanın Perileri FB TV’de Keyifl10
Takım : Potanın Perileri FB TV’de D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Potanın Perileri FB TV’de Empty
MesajKonu: Potanın Perileri FB TV’de   Potanın Perileri FB TV’de Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm

Potanın Perileri FB TV’de 2010-08-07_potaninperileri446

2011 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde C Grubu’nda mücadele eden A Milli Bayan Basketbol Takımı’nın iç sahada oynayacağı karşılaşmalar Fenerbahçe Televizyonu’ndan canlı yayınlanacak.

Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu karşılaşmaları oynayan Ay Yıldızlılarımızın, iç sahada 11 Ağustos Çarşamba günü Macaristan, 20 Ağustos Cuma günü Finlandiya ve 29 Ağustos Pazar günü Karadağ ile oynayacağı karşılaşmalar, Fenerbahçe Televizyonu ekranlarından canlı olarak izleyiciyle buluşacak.

Maçların yayın saatleri ise daha sonra belli olacak.
http://fenerli.yetkinforum.com

Potanın Perileri FB TV’de
1 sayfadaki 1 sayfası