FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Keyifl10
Takım : Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Empty
MesajKonu: Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"   Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm

Sakatlığı nedeniyle Young Boys ile oynanan karşılaşmalarda forma giyemeyen Lugano’nun, Uruguay Milli Takımı’na alınması kulüp çevrelerinde ilk başta şaşkınlık yaratırken, yıldız oyuncunun açıklamaları, yüreklere su serpti. Uruguay ile Angola arasında Lizbon’da çarşamba günü oynanacak özel maç için Portekiz’e gideceğini söyleyen Lugano, “Ancak oynamayacağım. Takım kaptanı olduğum için arkadaşlarımla birlikte olacak, onlarla aynı havayı soluyacağım. Daha önce de sakat olduğum dönemlerde, oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım” dedi.
http://fenerli.yetkinforum.com

Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıldız Milli Takıma Fenerbahçe’den 12 atlet
» Oyuncalarımıza milli davet !
» Fenerbahçe 3 - 0 M. Milli Piyango
» A Milli Takımda hummalı çalışma
» Milli Takım Kadrosuda 5 oyuncumuz var