FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

A Milli Takımda hummalı çalışma

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : A Milli Takımda hummalı çalışma Keyifl10
Takım : A Milli Takımda hummalı çalışma D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

A Milli Takımda hummalı çalışma Empty
MesajKonu: A Milli Takımda hummalı çalışma   A Milli Takımda hummalı çalışma Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 5:23 pm

A Milli Basketbol Takımı Başantrenörü Bogdan Tanjeviç, 2010 Dünya Şampiyonası için kamp yapan oyuncuların ciddi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Tanjeviç, Basketbol Federasyonu'na yaptığı açıklamada, oyuncuların hazırlıklara konsantre olduğunu belirterek, ''Oyuncular çok ciddi biçimde çalışıyor'' dedi.

İtalya'nın Bormio kentinde kamp çalışmasını sürdüren ve yarın İstanbul'a dönecek olan milli takımın çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini kaydeden tecrübeli çalıştırıcı, ''Bormio kampı oyuncular açısından çok olumlu geçti. Oyuncularımızın tamamının işin bilincinde olması da gerçekten önemliydi. Amacımız İtalya'daki kamp süresince her oyuncuyu çıkabilecekleri en üst seviyeye hazırlamaktı. Bunun için de her oyuncuyu fiziksel olarak zorlamaya gayret ettik'' ifadelerini kullandı.

İstanbul'da 6-8 Ağustos tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenecek adidas İstanbul Cup'ta Sırbistan, Yeni Zelanda ve İran ile karşılaşacaklarını hatırlatan Tanjeviç, ''Bu bizim ilk hazırlık turnuvamız olacak. Sırbistan, hazırlık dönemine bizden önce başladı. Şu an bizden daha hazır durumdalar. Seyircimizin önünde güzel hazırlık maçları oynayacağız. Bizim için iyi bir hazırlık turnuvası olmasını diliyorum'' diye konuştu.

2010 Dünya Şampiyonası'nda grupta Yunanistan, Rusya, Porto Riko, Çin ve Fildişi Sahili ile oynanacak karşılaşmalar öncesinde hem Adidas İstanbul Cup, hem de Efes Pilsen World Cup 9'da provalar yapılacağını kaydeden Bogdan Tanjeviç, ''Grubumuzda yer alan takımlara baktığımızda hepsi birbirinden zorlu rakipler. Ancak biz hazırlık döneminde bu zorlu rakipleri geçmek için çalışıyoruz. Amacımız, katılacağımız hazırlık turnuvalarında eksik olduğumuz noktaları görmek'' dedi.
http://fenerli.yetkinforum.com

A Milli Takımda hummalı çalışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe 3 - 0 M. Milli Piyango
» Oyuncalarımıza milli davet !
» Milli Takım Kadrosuda 5 oyuncumuz var
» Ümit Milli takımımız İsviçre ile oynuyor
» Yıldız Milli Takıma Fenerbahçe’den 12 atlet