FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Evli evine köylü köyüne ...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Evli evine köylü köyüne ... Keyifl10
Takım : Evli evine köylü köyüne ... D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Evli evine köylü köyüne ... Empty
MesajKonu: Evli evine köylü köyüne ...   Evli evine köylü köyüne ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm

İlk iki hazırlık maçındaki kötü görüntüsünden Galatasaray ve Genk karşılaşmalarında sıyrılmış görünürken, Young Boys ile oynanan Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu müsabakalarında büyük hayal kırıklığı yaratan Fenerbahçe’de neşter vuruluyor. Hazırlıkların başladığı günden itibaren futbolcularının idmanlarda ve maçlarda ortaya koyduğu performansı değerlendiren teknik direktör Aykut Kocaman’ın, şimdilik 4 futbolcunun biletini kestiği öğrenildi. Listenin ilk sırasında ise İsviçre’deki maçta gereksiz hareketler sonrası çift sarı kartla oyun dışı kalan Kazım var. Kocaman’ın raporu doğrultusunda genç futbolcunun İstanbul’a gelen menaceriyle bir görüşme yapan yöneticilerin, “Kazım’ın disiplinsiz davranışları devam ediyor. Eğer kendisine kulüp bulursan, ayrılması konusunda anlayış göstereceğiz” diyerek kararlarını ilettikleri, bunu Kazım’a da söyledikleri belirlendi. Kazım’ın yanı sıra, iki sezondur doğru dürüst oynamayan Deivid, bulduğu şansları kullanamayan Önder Turacı ve kalede güven vermeyen Volkan Babacan’ın da gönderileceği, bu konuda alınan kararın, büyük olasılıkla yarın açıklanacağı ileri sürüldü. Ayrıca takım bulması halinde Güiza da hemen gönderilecek.
http://fenerli.yetkinforum.com

Evli evine köylü köyüne ...
1 sayfadaki 1 sayfası