FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Keyifl10
Takım : Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Empty
MesajKonu: Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'    Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:50 pm

Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'  Petkovic3_BQTSK

Fenerbahçe'nin, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanşında yarın Kadıköy'de konuk edeceği İsviçre'nin Young Boys takımının teknik direktörü Vladimir Petkoviç, yarın karşılarına ilk maçtan daha farklı bir Fenerbahçe çıkacağını düşündüğünü belirterek, ''Elimizden geldiği kadar savaşmaya çalışacağız'' dedi.

Petkoviç, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapacakları antrenman öncesi, yarınki maçla ilgili düşüncelerini aktarıp, soruları yanıtladı.

İlk maçta nasıl bir Fenerbahçe gördüğü ve yarın karşılarına çıkacak takımla ilgili düşünceleri sorulan Petkoviç, ''Fenerbahçe'nin ilk maçtaki gibi olmayacağını biliyorum. Burada daha hızlı, daha sert ve güçlü olacaklarını düşünüyorum. Elimizden geldiği kadar savaşmaya çalışacağız'' diye konuştu.

Fenerbahçe'nin çok güzel bir stadı olduğunu ifade eden Petkoviç, ''Buraya sırf oyunu kazanmak için değil dostluk için de geldik. Bir üst tura geçmek önemli. Hedef, Fenerbahçe'de de aynı, bizde de. Bütün oyuncular burada. Üçüncü yedek kalecim de burada. Tüm takım sahada yerini alacak'' ifadelerini kullandı.

Petkoviç, Fenerbahçe karşısında ilk maçı daha farklı kazanabileceklerini belirterek, ''Ligimizde bir sonraki maçı da kaybettik. Yarın bizim için yeni bir başlangıç olacak. Geçen yıl Atletic Bilbao karşısında güzel bir oyun ortaya koyduk. Bu yıl da aynı oyunu sergilemek istiyoruz. Aynı oyunla hem ligi hem de Şampiyonlar Ligi'ni devam ettirmeyi düşünüyoruz. Fenerbahçe hakkında çok bir şey söylememe gerek yok. Bizim limitin altında olan takımımızın, Fenerbahçe kadar iyi olamayacağını düşünüyorum'' dedi.

''HİÇBİR TAKIMDAN ÇEKİNMİYORUZ''

Petkoviç, her zaman hiçbir rakipten çekinmeden kendi futbollarını sahaya yansıttıklarını ifade ederek, ''Karşımıza kim çıkarsa çıksın, yenilsek dahi elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İlk maçta 10 kişi kaldı diye Fenerbahçe'ye saldırmadık. Yarın da aynı şey olacak. Saldırdığımız anda gol yedik. O bizi biraz bozdu. Maçı elimize aldık derken kalemizde ikinci golü gördük. 90 dakika boyunca aynı ritmde baskıda oynadık. Bu bizim oyunumuz. Aynı şekilde devam edeceğiz'' dedi.

Petkoviç, yarın sahaya süreceği 11 kişilik kadroyu belirlediğini, kafasında herhangi bir soru işareti bulunmadığını bildirdi.

İlk maçta Fenerbahçe karşısında cezası nedeniyle takımının başında sahaya çıkamayan Petkoviç, bir maçlık cezasını tamamladığını, yarın takımının başında olacağını ifade etti.

Petkoviç, Bilbao maçında aldığı cezayla ilgili olarak, ''Hakemi alkışladığım için dışarı atıldım ve ceza aldım. Futbolcu olsaydım sarı kart alacaktım ama teknik adam olduğum için çıkarıldım'' dedi.
http://fenerli.yetkinforum.com

Vladimir Petkoviç 'İlk maçtan farklı olacak'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alex “Kayserispor maçı çok zor olacak”
» Daum “Bizim için zor bir maç olacak”
» Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak!
» Aykut Kocaman “ Dia, yarın sahada olacak ”