FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz”

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Keyifl10
Takım : Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Empty
MesajKonu: Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz”   Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:22 pm

Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz” 2010-07-17_aykut446

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Fenerbahçe'nin birikmiş sorunları olduğunu ve bu sorunlarla yüzleşeceklerini söyledi.

10 kişi ancak bunu yapabilirdi

Aykut Kocaman, UEFA Şampiyonlar Ligi'ne veda ettiğimiz Young Boys maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında maçı değerlendirerek başladı ve "Uğraştık didindik ama asıl didindiğimiz kısım ikinci yarıda oldu. İlk yarı özellikle İsviçre'deki maçın bir derece düşüğü gibiydi İsviçre takımı. Merkezde büyük açıklar verdik. Orta sahada 4 forvet gibi görünmemiz ve arka arkaya kayıplar eksik bir takım görüntüsü verdi. İkinci yarı bunu düzelteceğimizi düşündük. İkinci yarı rakip birkaç dakika önde başladı ama sonra kontrolü aldık. Ancak bu sırada da Stoch'un kırmızı kart görmesi ile 10 kişi kaldık. 10 kişi de ancak bunu yapabilirdi. Çok istedik Şampiyonlar Ligi'ni. Ancak saha dışında istedik, bunu saha içine yansıttığımız söylenemez" diye konuştu.

Aşırı istek kırmız kartları tetikliyor olabilir

Takımın son maçlarda sürekli 10 kişi kaldığının hatırlatılması üzerine Kocaman, "Sürekli kırmızı kartlar görmemizi tarif etmeninin mümkün olduğunu düşünmüyorum. Ne söylesek boş.Anlamsız kırmızı kartlar gördük. Kazım'dan sonra Stoch da çift sarı karttan atıldı. Durup dururken oluyor bunlar. Saha içindeki istek, belki oyuncuların aşırı istekli hali de bunu tetikliyor olabilir. Ancak böyle gitmeyecek" diye konuştu.

Takımın birikmiş sorunları var

Fenerbahçe'de görev aldığı 13-14 boyuncu yaptığı gözlemlerden bahseden Aykut Kocaman, "Doğrusunu söylemek gerekirse birikmiş sorunlarımız var. Bunlarla yüzleşmek zorundayız. Gol sorunu ve gol yeme sorunu her zaman olabilir. Bir takım için 'Çok gol yiyor' veya 'Atamıyor' denilebilir. Her zaman söylenen klişelerdir bunlar. Ancak, Fenerbahçe'deki 13-14 aylık serüvenim içinde dışarından da gördüğüm şey; birikmiş sorunlarımız var ve bunlarla yüzleşme zamanımız geldi. Geçen sene veya Daum'dan dolayı oldu diye asla demiyorum. Genel olarak söylüyorum bunları. Bunları tespit ve tedavi etmesi gereken de benim. Bunu söylüyorum en azından" dedi.

Fenerbahçe değişecek

Gelecek için umutlu konuşan Aykut Kocaman, "Avrupa Ligi'nde devam edeceğiz.. Ancak esas olan devam edecek şu ki; Fenerbahçe bu sene hem değişecek, hem de şampiyonluk için bir numaralı aday olarak yoluna devam edecek.. Fenerbahçe değişecek.Bu dönüşümü de, kafamdaki şekilde tamamlayacağız" dedi.

http://fenerli.yetkinforum.com

Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman
» Aykut Kocaman “Avrupa’da da var olacağız”
» Aykut Kocaman “ Dia, yarın sahada olacak ”
» Aykut Kocaman “İstanbul’a avantajlı dönüyoruz”
» Aykut Hoca defansı toplamaya çalışıyor !