FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : “Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Keyifl10
Takım : “Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Empty
MesajKonu: “Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman   “Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 10:38 am

“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman 2009-07-14_aykut446

Sportif Direktörümüz Aykut Kocaman, Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi play-off turunda FC Sion'la yapacağı her iki maçı da kazanarak gruplara kalacağına inandığını söyledi. FC Sion'u yakın zamanlarda Galatasaray'la yaptığı maçlardan hatırladıklarını belirten Kocaman, şu anki tek düşüncelerinin ligdeki Denizlispor maçı olduğunu kaydetti.
Sportif Direktörümüz Aykut Kocaman, Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi Play-off turunda İsviçre'nin FC Sion takımıyla eşleşmesini resmi internet sitemize değerlendirdi. Daha güçlü bir rakiple oynayacaklarını hatırlatan Kocaman, "FC Sion'un Honved'ten daha güçlü bir rakip olduğunu biliyoruz. Zaten Avrupa Ligi'nde her turda daha güçlü bir rakibin gelmesi de çok normal. Bizim bu turnuvada ilk hedefimiz gruplara kalmak. Her maçı adım adım düşünüyoruz. Ben, gerek oradaki ilk maçı, gerekse İstanbul'daki ikinci maçı kazanarak gruplara kalacağımıza inanıyorum. Her iki maçta da heyecanlı ve zevkli mücadeleler bekliyorum. Sion'u, yakın zamanda Galatasaray'la yaptığı maçlardan hatırlıyoruz. Elbette rakibimizi izleyip, hakkındaki en son bilgileri de edineceğiz. Ancak şu anki hedefimiz ligdeki Denizlispor maçı, konsantrasyonumuz bu maçta. Sion maçları için önümüzde zaman var" diye konuştu.
http://fenerli.yetkinforum.com

“Gruplara kalacağız” Aykut Kocaman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aykut Kocaman “Avrupa’da da var olacağız”
» Aykut Kocaman “İstanbul’a avantajlı dönüyoruz”
» Aykut Kocaman “ Dia, yarın sahada olacak ”
» Aykut Kocaman “Birikmiş sorunlarımızla yüzleşeceğiz”
» Aykut Hoca defansı toplamaya çalışıyor !