FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

F.Bahçe pas ve şut çalıştı!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Keyifl10
Takım : F.Bahçe pas ve şut çalıştı! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Empty
MesajKonu: F.Bahçe pas ve şut çalıştı!   F.Bahçe pas ve şut çalıştı! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 1:28 pm

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Macaristan'ın Honved takımıyla 30 Temmuz Perşembe günü yapacağı 3. eleme turu ilk maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürürken, teknik direktör Christoph Daum yönetimindeki çalışmada, futbolcular pas ve şut organizasyonları çalıştı.

Samandıra Tesisleri'nde, teknik direktör Christoph Daum yönetimindeki antrenmanda, futbolcular iki takım halinde pas ve şut organizasyonları ile yan top çalışmasının ardından, taktik bir çalışma yaptı.

Antrenmana, dün gece evlenen Uğur Boral katılmazken, sakatlıkları devam eden Semih ve Özer takımdan ayrı olarak çalıştı.

Fenerbahçe, bu akşam Boluspor ile oynayacağı hazırlık maçının ardından, yarın yapacağı antrenmanla Honved maçı hazırlıklarını sürdürecek.
http://fenerli.yetkinforum.com

F.Bahçe pas ve şut çalıştı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
» Lugano, Güiza ve Uğur takımla çalıştı
» Honved Saracoğlu'nda çalıştı..
» Lugano takımla çalıştı..
» İlhan Eker takımla çalıştı