FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Lugano takımla çalıştı..

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Lugano takımla çalıştı.. Keyifl10
Takım : Lugano takımla çalıştı.. D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Lugano takımla çalıştı.. Empty
MesajKonu: Lugano takımla çalıştı..   Lugano takımla çalıştı.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 4:36 pm

Lugano takımla çalıştı.. K340_lugano_fb_idman_31072010
Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda İsviçre temsilcisi Young Boys ile 4 Ağustos Çarşamba günü yapacağı rövanş maçının hazırlıklarını sürdürdü. Can Bartu Tesisleri'nde, teknik direktör Aykut Kocaman yönetimindeki basına kapalı yapılan antrenmana, sakatlıkları bulunan Mehmet Topuz, Güiza, Uğur Boral, Caner ve İlhan'ın katılmadığı, bu oyuncuların tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdüğü bildirildi. Sol üst adalesinde sertleşme bulunan Emre'nin antrenmanı takımdan ayrı olarak sahada yaptığı koşuyla tamamladığı, dün takıma katılarak takımdan ayrı koşu yapan Lugano'nun ise bugün arkadaşlarıyla birlikte tüm çalışmalarda yer aldığı açıklandı. Fenerbahçe, günün ikinci antrenmanını akşam saatlerinde gerçekleştirecek.
http://fenerli.yetkinforum.com

Lugano takımla çalıştı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lugano, Güiza ve Uğur takımla çalıştı
» İlhan Eker takımla çalıştı
» F.Bahçe pas ve şut çalıştı!
» Honved Saracoğlu'nda çalıştı..
» Lugano olmassa olmaz ...