FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

İlhan Eker takımla çalıştı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : İlhan Eker takımla çalıştı Keyifl10
Takım : İlhan Eker takımla çalıştı D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

İlhan Eker takımla çalıştı Empty
MesajKonu: İlhan Eker takımla çalıştı   İlhan Eker takımla çalıştı Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 7:10 pm

İlhan Eker takımla çalıştı K340_ilhaneker_fbidman

Sarı-lacivertliler, bugünkü çalışmasını teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde, geçen sezonun ardından zemini tamamen yenilenen Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirdi.

Başındaki 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık tutulan antrenmana sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Lugano, Uğur, Mehmet Topuz ve çalışmalarını bireysel futbolcu antrenörü Dolu Arslan yönetiminde sürdüren Güiza katılmadı.

-İLHAN SEVİNCİ-
Young Boys ile yapılan maçtan önceki antrenmanda ayak bileğinde bağ kopuğu oluşan İlhan, hızlı bir iyileşme kaydederek, takımının bu akşamki çalışmasına katıldı.

İsviçre'de sakatlandıktan sonra geçen 6 günlük sürede tedaviye olumlu yanıt veren İlhan, öğle saatlerinde yapılan denemeden sonra antrenmanda takımla birlikte çalıştı.

İlhan'ın, kendisini iyi hissettiğini ve antrenmana çıkmak istediğini kulüp doktoruna söylediği ifade edildi
http://fenerli.yetkinforum.com

İlhan Eker takımla çalıştı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lugano takımla çalıştı..
» Lugano, Güiza ve Uğur takımla çalıştı
» F.Bahçe pas ve şut çalıştı!
» Honved Saracoğlu'nda çalıştı..
» Young Boys Saracoğlu'nda son kez çalıştı..