FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Guiza"nın İspanya hayali bitti !?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Keyifl10
Takım : Guiza"nın İspanya hayali bitti !? D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Empty
MesajKonu: Guiza"nın İspanya hayali bitti !?   Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 11:15 am

Guiza"nın İspanya hayali bitti !? Guiza_ok_fb_idman

25 yaşındaki forvet oyuncusu ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Getafe, Recreativo kulübüne 2,5 milyon avro, artı vergilerden oluşan bir bonservis bedeli öderken, İspanyol futbolcunun başka bir kulübe transferi halinde bonservis ücretinin yüzde 10'luk bir kısmının da Recrativo'ya verileceği belirtildi.

Güiza için Fenerbahçe'den beklediği indirimi bulamayan Getafe, forvet olarak seçtiği Colunga'yı pazartesi günü basına tanıtacak.

Bu arada İspanyol basını, Güiza'nın bundan sonra ya 7 milyon avro bonservis bedeliyle Rubin Kazan'a transfer olacağını ya da Fenerbahçe'de kalacağını yazdı.
http://fenerli.yetkinforum.com

Guiza"nın İspanya hayali bitti !?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Guiza bizi seviyormuş ???
» Guiza Kiralık gidiyor
» Guiza Rusya yolcusu ...
» Güiza'ya yeni talip
» Guiza Atıkça Atıyor !