FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Guiza Rusya yolcusu ...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Guiza Rusya yolcusu ... Keyifl10
Takım : Guiza Rusya yolcusu ... D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Guiza Rusya yolcusu ... Empty
MesajKonu: Guiza Rusya yolcusu ...   Guiza Rusya yolcusu ... Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 1:30 pm

Guiza Rusya yolcusu ... 2009-02-05_guiza446

Gökdeniz Karadeniz ile Fatih Tekke'nin formasını giydiği Rus ekibinin, İspanyol yıldızı transfer etmek için Fenerbahçe'ye resmi teklifte bulunduğu belirlendi.

İspanyol golcü Daniel Güiza'ya, Rusya'dan teklif var. 14 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olduğu Fenerbahçe'de ilk iki sezonunda tam bir hayal kırıklığı yaratan Okçu'ya, Rusya Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Rubin Kazan'ın talip olduğu öğrenildi.

Kadrosunda iki Türk oyuncu Gökdeniz Karadeniz ve Fatih Tekke'yi bulunduran Rus ekibinin, Güiza için Fenerbahçe'ye resmi teklifte bulunduğu ve bonservisi için 5 milyon Euro önerdiği kaydedildi.

Bonservisini ucuza kapatarak Fenerbahçe'den ayrılmak istediği için, sağlık kontrolüne geç giren, sakat olduğunu ileri sürerek idmanlara katılmayan Daniel Güiza, futbol yaşanntısını ülkesinde sürdürmek istiyor.

Bu doğrultuda, daha önce formasını giydiği Getafe kulübü, kendisini istemiş ancak bonservis bedelini yüksek bulmuştu.

Teknik direktör Aykut Kocaman'ın, çıkardığı olaylar nedeniyle kadroda tutmaya sıcak bakmadığı ve basın toplantılarında açıkça eleştirdiği Güiza'yı göndermeye kararlı olan yöneticilerin, Rubin Kazan'ın 5 milyon Euro'luk teklifini yukarı çıkarması durumunda, bu transfere onay vermesi bekleniyor.
http://fenerli.yetkinforum.com

Guiza Rusya yolcusu ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Guiza Kiralık gidiyor
» Guiza"nın İspanya hayali bitti !?
» Güiza'ya yeni talip
» Guiza Atıkça Atıyor !
» Guiza bizi seviyormuş ???