FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Arsenal'den derbi şov: 3-0

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Arsenal'den derbi şov: 3-0 Keyifl10
Takım : Arsenal'den derbi şov: 3-0 D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Arsenal'den derbi şov: 3-0 Empty
MesajKonu: Arsenal'den derbi şov: 3-0   Arsenal'den derbi şov: 3-0 Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 1:01 am

Arsenal'den derbi şov: 3-0 Moz-screenshot-2Arsenal'den derbi şov: 3-0 Arsenalhaber.300w
İngiltere Premier Ligi'nde Arsenal, Tottenham'ı 3-0 mağlup etti. Kuzey Londra derbisinde daha üstün bir futbol sergileyen Arsenal, ilk yarı sonundaki gollerle maça ağırlığını koydu.

Tottenham'ın kontrataklarla gol aradığı maçın 42. dakikasında Sagna'nın sağdan ortasına ayak koyan Van Persie, Arsenal'i öne geçirdi: 1-0. Tottenham santrasında Palacios'un hatasıyla topu alan Fabregas 30 metre önüne geleni çalımladı ve plase bir vuruşla farkı ikiye çıkardı: 2-0.

İkinci yarıda da üstünlüğünü sürdüren Arsenal, 60'ta Van Persie ile 3 puanı 3 golle almayı başardı.

LIVERPOOL YIKILDI

Geçen hafta Manchester United'ı yenerek zirve yarışına yeniden katılan Liverpool, Fulham'a deplasmanda 3-1 yenilerek şoka girdi. Fulham'ın golleri Zamora, Nevland ve Dempsey'den gelirken Liverpool'un yanıtı sadece Torres'le oldu. Konuk takımdan Carragher ve Degen kırmızı kart gördüler.

Lider Chelsea, Bolton deplasmanında 4-0'lık galibiyetle yerini korudu. Maviler'in golleri Lampard (penaltı), Deco, Knight (kendi kalesine) ve Drogba'dan geldi. Bolton'dan Samuel kırmızı kart gördü.

Manchester United ise Blackburn'ü Berbatov ve Rooney'nin golleriyle 2-0 mağlup etti.

Diğer sonuçlar: Everton-Aston Villa: 1-1, Burnley-Hull City: 2-0, Portsmouth-Wigan Athletic: 4-0, Stoke City-Wolverhampton: 2-2 (Tuncay son 15 dakika forma giydi), Sunderland-West Ham: 2-2.
http://fenerli.yetkinforum.com

Arsenal'den derbi şov: 3-0
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte derbi kanunları!
» Derbi hazırlıkları devam etti