FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Derbi hazırlıkları devam etti

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Derbi hazırlıkları devam etti Keyifl10
Takım : Derbi hazırlıkları devam etti D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Derbi hazırlıkları devam etti Empty
MesajKonu: Derbi hazırlıkları devam etti   Derbi hazırlıkları devam etti Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 8:33 pm

Derbi hazırlıkları devam etti Moz-screenshot-4Derbi hazırlıkları devam etti 2009-11-11_idmanbasin

Fenerbahçemiz, Beşiktaş maçının hazırlıklarına sabah saatlerinde yaptığı idman ile devam etti. Can Bartu Tesisleri'nde bir saat 40 dakika süren idmanda oyuncular koşu, koordinasyon, istasyon çalışması yaptı. Takım 3 grup halinde top kapma ve pas çalışmasının ardından hücum ve defans organizasyonlarına dayalı bir çalışma gerçekleştirdi.

İdmana Milli Takımlarda olan oyuncular katılmazken grip olan Uğur tesislerde, Semih ise Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan yönetiminde çalıştı.

Kaleciler ise Murat Öztürk ve Holger Gehrke ile ayrı bir çalışma yaptı. Sarı-lacivertli takım yarın yapacağı çalışma ile hazırlıklarını sürdürecek.

Öte yandan teknik direktör Daum, ligde maç olmaması nedeniyle hafta sonunu Almanya'da geçirecek. Bu akşam ülkesine gidecek olan Daum, Pazartesi günü İstanbul'a dönecek.
http://fenerli.yetkinforum.com

Derbi hazırlıkları devam etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara Tesislerimiz hizmete devam ediyor
» Site güzel umarım böyle devam eder !
» Youn Boys Hazırlıkları
» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
» İstanbul hazırlıkları tamamlandı