FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Ankara'da Fener coşkusu!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Ankara'da Fener coşkusu! Keyifl10
Takım : Ankara'da Fener coşkusu! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Ankara'da Fener coşkusu! Empty
MesajKonu: Ankara'da Fener coşkusu!   Ankara'da Fener coşkusu! Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 12:05 pm

Dünya Fenerbahçeliler günü, Fenerbahçe Spor Kulübü Ankara Tesisleri'nde kutlanırken, kutlamaya Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Yenigün ve çok sayıda taraftar katıldı.

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yer alan tesisteki kutlamaya, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Yenigün ve çok sayıda taraftar katıldı.

Mithat Yenigün, kutlamada yaptığı konuşmada, 1998'de göreve başladığında kulübün bütçesinin 15 milyon dolar olduğunu belirterek, şunları söyledi:
''Bütçemiz bugün 220 milyon dolara ulaştı. Fenerium mağazamızın satış hasılatı o dönem 2 bin dolardan, bugün için 35 milyon dolara yükseldi. Taraftar derneklerimizin sayısı 38'den, 146'ya çıktı. Fenerbahçe bir dünya kulübü olma yolunda hızla ilerliyor. İstanbul dışında kurulan ilk tesisimizde bugün Dünya Fenerbahçeliler gününü kutluyoruz. Hepinize hayırlı olsun.''
http://fenerli.yetkinforum.com

Ankara'da Fener coşkusu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fener'de görev değişikliği!
» Fener Young Boys'a hazır
» Düzce, Fener'in kamp merkezi olacak!
» Fener'in Honved programı belli oldu!
» Heryerde herzaman en büyük Fener [Pes6 dahil]