FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Mehmet Topuz saçlarını kestirdi!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Keyifl10
Takım : Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Empty
MesajKonu: Mehmet Topuz saçlarını kestirdi!   Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 11:55 am

Sarı lacivertliler, Fenerbahçe Can Bartu Kamp Tesisleri'nde UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme maçında Honved ile Perşembe günü yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını akşam üstü yaptığı antrenmanla sürdürürken, idmana Mehmet Topuz'un kestirdiği saçları, damgasını vurdu.

Teknik direktör Christoph Daum, Fenerbahçe Can Bartu Kamp Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve 1,5 saat süren antrenmanda futbolcularına hızlı hücum çalışmaları yaptırıp, 11 kişilik kadro denedi.

Isınmanın ardından üst sahaya çıkarak Roland Koch yönetiminde kısa mesafede depar çalışmaları yapan sarı-lacivertlilerin bu çalışması bayrak yarışlarıyla oldukça keyifli geçti.

Alex, Roberto Carlos, Kazım, Dos Santos, Güiza, Emre ve Cristian'dan oluşan ekip ilk bayrak yarışının galibi olurken, futbolcular sevinç yaşadı. Kaybeden diğer 2 grup ceza şınavı çekti. Geri geri koşulan ikinci bayrak yarışında ise Bekir, Selçuk, Önder, Mehmet Topuz, Gökhan, Furkan ve Onur'da oluşan grup birinci olurken, diğer iki grup ceza şınavı çekti.

Mehmet Topuz saçlarını kestirdi! Mehmettopuz_fb_idman09
http://fenerli.yetkinforum.com

Mehmet Topuz saçlarını kestirdi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MEHMET TOPUZ KADRODA YOK
» Önder ve Mehmet Topuzun sakatlığının durumu !