FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ?

2 posters

Yıldıray Eskişehirspor"a gelir mi ?
 Gelir
 Gelmez
 Paraya bağlı
Sonuçları Gör
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Keyifl10
Takım : Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Empty
MesajKonu: Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ?   Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 11:35 am

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, ”Yıldıray Baştürk'e 3 yıllık anlaşma imzalamak için önerimizi sunduk. Biz mali açıdan teklifimizi verdik. Bu konuda artık son söz onlarda.” dedi.
NTV Spor ve Ajanslar

ESKİŞEHİR - Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Yıldıray Baştürk ile transfer konusunda görüşme yaptıklarını açıkladı.

Ünal ''Yıldıray Baştürk'e 3 yıllık anlaşma imzalamak için önerimizi sunduk. Biz mali açıdan teklifimizi verdik. Bu konuda artık son söz onlarda. Bu transferin olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum. Bu konuda üç gün süre istendi. Gelecek cevaba göre bu transferi noktalayacağız.'' diye konuştu.
http://fenerli.yetkinforum.com
sabıkalı
Yeni Üye
Yeni Üye
sabıkalı

Forum Deneyimi : 12
Taraftar Gücü : 0

Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Empty
MesajKonu: Geri: Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ?   Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ? Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 11:42 am

Yıldıray belki milli takıma girmek için gelir !

Yıldıray Eskişehire Geliyor mu ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cristian mı geliyor ?
» SERCAN VE F.TEKKE GELİYOR MU, GÜIZA GİDİYOR MU?