FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Keyifl10
Takım : Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Empty
MesajKonu: Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC    Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 2:20 pm

Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC  2010-08-06_fbpaok446

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Yunanistan’ın PAOK FC takımıyla eşleşti. İlk maç 19 Ağustos’ta Yunanistan’dan rövanşı ise 26 Ağustos’ta Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi ile UEFA Avrupa Ligi’nde 2010-2011 sezonu play-off turu kuraları İsviçre’nin Nyon kentinde bugün çekildi. Kurada Fenerbahçe’yi Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu temsil etti. Profesyonel Futbol Takımımızın İdari Menajeri Hasan Çetinkaya da kura çekiminde hazır bulundu. Türk takımlarından Galatasaray Ukrayna’nın Karpaty Lviv, Trabzonspor İngiltere’nin Liverpool, Beşiktaş ise Finlandiya’nın HJK Helsinki takımıyla eşleşti.
http://fenerli.yetkinforum.com

Rakibimiz Yunanistan’dan PAOK FC
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» UEFA Avrupa Ligi’nde rakibimiz belli oluyor
» PAOK maçı biletleri hakkında
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
» Fenerbahçe"nin UEFA rakibi PAOK "u tanıyalım !