FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Keyifl10
Takım : Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Empty
MesajKonu: Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi   Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 11:18 am

Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi Aziz_yildirim1_fenerbahce
Başkan Yıldırım, Young Boys yenilgisi için “Bu tip kazalar her takımın başına gelebilir. Avrupa Ligi ve Süper Lig şampiyonluğu hedeflerimiz önümüzde duruyor. Kimse karamsarlığa ve umutsuzluğa kapılmamalı. Fenerbahçe’ye yakışan bir oyun sergileyemediğimiz doğru. Bu tablodan birkaç kişi değil, herkes sorumlu” dedi.

Sarı-lacivertli seyircilerin tepkisine neden olan Aykut Kocaman’ın görevinin başında olduğunu söyleyen Yıldırım, “Kendisi ilk günkü yetkisiyle yerinde. Biz de yönetim olarak buradayız. Sıkıntıların aşılması için birlik içinde olmalıyız. Transferler konusunda birkaç gün içinde sonuca varacağız. İyi transferler yaparken, kulübün parasını ve çıkarlarını da gözetmek durumundayız. Yoksa verirsin istedikleri parayı, alırsın istediğin futbolcuyu. Sorun bu değil” diye konuştu.
http://fenerli.yetkinforum.com

Aziz Yıldırım "Hekez Sorumlu" dedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aziz Yıldırım'ın Motivasyon Konuşması
» Aziz Yıldırım “Günlük değil geleceğe dönük bir vizyon”
» Aziz Yıldırım "Fenerbahçe farkını ortaya koyuyor "
» Azizi Yıldırım " Güçlü bir takım kurduk "
» Yıldırım'a Suriye'den çağrı!