FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Keyifl10
Takım : Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Empty
MesajKonu: Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın !   Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:57 am

Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın ! Niang-52

Fenerbahçemizin peşinde olduğu futbolcudan sıcak açıklemalar geldi ve artık bu transferde sona yaklaşıldığı anlaşıldı .NİANG en yakın zamanda formayı sırtına geçireceğini belli eti işte o açıklamalar ...

Fenerbahçe uzun süredir uğraş verdiği bitirici forvet transferini sonlandırmak üzere. Fransa'da son şampiyon Marsilya'nın kaptanı 31'lik Senegalli golcü Mamadou Niang ayrılık isteğini resmen duyurmuş durumda.

L'Equipe'in Çarşamba günkü baskısına konuşan Niang Marsilya'dan ayrılmak istediğini ve kulübün bu karara saygı duyacağını söylerken "Her zaman söylediğim gibi yeni heyecanları seviyorum. Fenerbahçe Türkiye'de çok popüler bir takım, Issier Dia da takım hakkında güzel şeyler söyledi. Marsilya için her zaman en iyisini yapmaya çalıştım, ruhumu bu takıma verdim kalbimin yarısı burada olacak" ifadelerini kullandı.

Marsilya'dan ayrılacağını belirten Niang bu kararı bir "kariyer seçimi" olarak nitelendirirken futbol kariyeri bittikten sonra yaşamına Marsilya'da devam edeceğini de belirtti. Teknik direktör Didier Deschamps ve başkan Jean-Claude Dassier'in kendini bırakma gibi bir düşüncesi olmamasına ve bunu önceki gün net bir şekilde belirtmesine karşın tecrübeli golcü "Saygı duyacaklardır. Umuyorum bu transfere izin vereceklerdir" dedi.

TAM BİR GOL CANAVARI

13 Ekim 1979 doğumlu diri forvet Marsilya'da beş sezon geçirdi ve son olarak geçtiğimiz yıl Ligue 1'i 18 golle gol kralı olarak tamamlamıştı. Niang'ın 7 milyon avro transfer ücretiyle geldiği Marsilya'da oynadığı 153 maçta ise 71 golü bulunuyor.

Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu bilinen ve kulislerde "bitti" şeklinde yorumlanan Niang'ın Marsilya ile olan sözleşmesi ise 2014 yılına kadar devam ediyor ve Fransız kulübünden aldığı ücret brüt aylık 320 bin avro dolaylarında.

Sarı-lacivertli kulüpte Bafe Gomis, Asamoah Gyan ile birlikte adı yükselen son isim olan Niang'ın bu açıklamaları ve Marsilya'ya vedasından sonra İstanbul'a yolculuğuna ise artık kesin gözüyle bakılıyor. Yerli medyada Niang için Fenerbahçe'nin ödeyeceği bonservis bedeli ise daha önce 8 milyon avro olarak iddia edilmişti.

Marsilya kulübü başkanı Jean-Claude Dassier ise Niang'ın bu açıklamalarına karşın oyuncu için teklif edilen 6 milyon avroluk teklifin reddedildiği ve böyle bir satışı düşünmediklerini söylemiş durumda.

Fransa'da Ligue 1'de yeni sezon ise bu hafta sonunda başlıyor...

http://fenerli.yetkinforum.com

Niang FENERBAHÇE"YE çok yakın !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hürriyet "Niang Fenerbahçe'de" dedi
» Niang açıklaması!
» Niang"da olmamış
» Niang'a başkan satmak istemiyor
» Fenerbahçe 3 – 0 SGK