FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Mesut Özil Savaşı başladı ...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Mesut Özil Savaşı başladı ... Keyifl10
Takım : Mesut Özil Savaşı başladı ... D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Mesut Özil Savaşı başladı ... Empty
MesajKonu: Mesut Özil Savaşı başladı ...   Mesut Özil Savaşı başladı ... Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:42 pm

Mesut Özil Savaşı başladı ... Mesut600_ORKZM

Dünya Kupası'nda harikalar yaratan Mesut Özil, Real Madrid'in ardından Manchester United'ında transfer listesine girdi. İngilizler'in köklü kulübü, Werder Bremen'in kapısını 12 milyon sterlin'lik bir teklif ile çaldı.

Gelecek sezon serbest kalacak oyuncuyu yüklü bir bonservis bedeliyle satmak isteyen Werderli yöneticiler, Manchester United'ın teklifine sıcak bakıyor. Real Madrid'in, Özil'i Ocak ayında daha düşük bir bonservis bedeli ile transfer etmek istemesi, Kırmızı Şeytanlar'ın işini kolaylaştıracağa benziyor.

21 yaşındaki Özil'in Almanya macerası beklenilenden daha kısa sürecek gibi gözüküyor.

http://fenerli.yetkinforum.com

Mesut Özil Savaşı başladı ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Takımımız çalışmalarına başladı
» Steaua Bükreş hazırlıkları başladı
» Diyarbakır maçının hazırlıkları başladı !
» Fc Sion maçı hazırlıkları başladı !
» 2010 - 2011 KombineGenel satış başladı