FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Başpehlivan Osman Aynur oldu

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Başpehlivan Osman Aynur oldu Keyifl10
Takım : Başpehlivan Osman Aynur oldu D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Başpehlivan Osman Aynur oldu Empty
MesajKonu: Başpehlivan Osman Aynur oldu   Başpehlivan Osman Aynur oldu Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 1:33 pm

Başpehlivan Osman Aynur oldu 841769405

Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen yağlı güreşlerde başpehlivanlığı Osman Aynur kazandı.

İlçeye bağlı Seki beldesinde, ''güreş sahası yenilenmesi'' yararına düzenlenen güreşlere, yaklaşık 400 sporcu katıldı. Oldukça çekişmeli geçen güreşler sonunda, Ekrem Yavuz'u yenen Osman Aynur başpehlivanlığı aldı. Başaltında ise Mehmet Sert'i mağlup eden Şener Sar birinciliği elde etti.

Sonuçlara itiraz edilmesi üzerine zaman zaman tartışma ve kavgaların yaşandığı güreşlere, jandarma müdahale etti. Güreşler sırasında kolu kırılan bir sporcu ambulansla Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Güreş ağalığını ise 35 bin TL ile Sarıyer köy muhtarı Bilal Tosun aldı.

Seki Belediye Başkanı Veli Yıldız, gazetecilere, ata sporunu yaşatmak için mücadele verdiklerini ifade ederek, ''Bu yıl 400'ü aşkın pehlivan kıran kırana güreş tuttu. Güreşleri spor sahamızın yeni düzenlemesi için yaptık'' diye konuştu.

Güreşleri, CHP Muğla milletvekilleri Fevzi Topuz, Ali Arslan, AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır, Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli'nin de aralarında olduğu çok sayıda kişi izledi.
http://fenerli.yetkinforum.com

Başpehlivan Osman Aynur oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emrenk Süper Mod Oldu
» Atletizmcilerimiz Gençler Türkiye Şampiyonu oldu
» Fener'in Honved programı belli oldu!
» Bayan basketbol fikstürü belli oldu
» Nevin Yanıt yarı finalde 5. oldu