FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Ligin ilk maçına belki !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Ligin ilk maçına belki ! Keyifl10
Takım : Ligin ilk maçına belki ! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Ligin ilk maçına belki ! Empty
MesajKonu: Ligin ilk maçına belki !   Ligin ilk maçına belki ! Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 1:06 pm

Ligin ilk maçına belki ! Lugano21

Uruguay Milli Takımı ile Güney Afrika'da düzenlenen Dünya Kupası'nda mücadele eden ve Türkiye'ye sakat dönen Lugano'nun adalesindeki yırtığın iyileşmesinin zaman alacağı, bu futbolcunun en erken lig maçlarına yetişebileceği öğrenildi.

Sezon başı çalışmalarına sakatlıklar nedeniyle eksik başlayan ve halen antrenmanlarını bir çok oyuncudan yoksun sürdüren Fenerbahçe'de, en sorunlu bölge olan savunmaya Lugano'nun dönüşü ile pansuman yapmayı amaçlayan Teknik Direktör Aykut Kocaman büyük düş kırıklığına uğradı.

Lugano'nun tedavisine başlanırken, bu futbolcunun tatil süresince sakatlığından haberdar olmadığı da ortaya çıktı. Young Boys ile oynanacak rövanş maçı ile turun geçilmesi halinde Şampiyonlar Ligi play - off'unda forma giyme olasılığı bulunmayan Lugano'nun 14 Ağustos'ta başlayacak olan lig maçlarına yetişmesi de şüpheli görünüyor.

Sağlık ekibinin Özer Hurmacı, Uğur, Gökhan Gönül ve Mehmet Topuz gibi isimleri lige yetiştirmek için büyük uğraş verdiği de öğrenildi.
http://fenerli.yetkinforum.com

Ligin ilk maçına belki !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Volkan Demirel “Beşiktaş maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz”