FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Keyifl10
Takım : Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Empty
MesajKonu: Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet"   Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:51 am

Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet" 2010-04-10_baroni446

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcularından Cristian Baroni Fenerbahçe Televizyonu'na özel açıklamalarda bulundu.

İsviçre temsilcisi Young Boys ile deplasmanda oynadıkları Şampiyonlar Ligi 3.ön eleme turu ilk maçında istenilen futbolu ortaya koyamadıklarını belirten Baroni, "İlk maçta iyi oynamadık, ancak bizim bundan sonra yapmamız gereken, 2. maçta nasıl oynamamız gerektiğini bilmek. Taraftarımızın önünde oynayacağımız bu maçta Fenerbahçe'nin oynaması gereken futbolu göstereceğimize inanıyorum. Düşündüğümüz tek şey galibiyetle ayrılıp tur atlamak olacak." ifadelerini kullandı.

Yapılan antrenmanlardan keyif aldıklarını belirten Brezilyalı yıldız, "Antrenmanlarda topun mütemadiyen bizde kalmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Tabi bunu önemli olan sahada göstermek. Çünkü bunun için çalışıyoruz. Topla yapılan idmanlarla maçlara hazırlanıyoruz. Bu da bizim keyif aldığımız bir antrenman türü." dedi.

Takım olarak en kısa sürede istenilen seviyeye geleceklerine inandıklarını belirten Cristian Baroni, "Her gün antrenman yapıyoruz, bu bizi biraz daha ileriye götürüyor. Fakat önümüzde çok yoğun bir maç trafiği olacak. İlk başta şampiyonlar ligi eleme maçı, ondan sonra lig başlıyor, ondan sonra da hiç durmadan maçlar oynayacağız. Önemli olan istenilen seviyeye en kısa sürede gelmek. Antrenmanları iyi değerlendirip, yapmamız gerekenleri yaparsak en azından lig başlayana kadar çok iyi bir seviyeye geliriz." şeklinde konuştu.
http://fenerli.yetkinforum.com

Cristian Baroni "Düşündüğümüz tek şey galibiyet"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Semih şentürk “Rahat bir galibiyet aldık”
» Cristian mı geliyor ?
» Cristian ve Emre yarıda bıraktı!
» Dos Santos ve Cristian Oliveira imza töreni [video]