FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Yorgun düşen Young Boys yenildi ..

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Keyifl10
Takım : Yorgun düşen Young Boys yenildi .. D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Empty
MesajKonu: Yorgun düşen Young Boys yenildi ..   Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 10:01 pm

Yorgun düşen Young Boys yenildi .. Costanzo_youngboys

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında karşımıza çıkan Young Boys ligte rakibine boyun eydi bizim karşımızda sergiledikleri enerjik ve hareketli futbolun bedelini ödemiş oldular !

Maçın Analizi

Lustrinelli'nin 6. dakikada attığı golle 1-0 geriye düşen Young Boys, dakikalar 40'ı gösterdiğinde Feltscher'e engel olamayınca ilk yarıyı 2-0 geride kapattı.

75. dakikada Dudar'ın kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalan Fenerbahçe'nin rakibi; Mayuka'nın 83'te attığı golle umutlansa da sahadan 2-1 mağlup ayrıldı.

Yeni sezonda yaptığı ilk iki maçtan beraberlikle ayrılan Young Boys, ilk kez mağlup olarken, 3. haftada da galibiyetle tanışamadı. 2 puanda kalan Fenerbahçe'nin rakibi 8. sıraya geriledi. İlk iki haftadan puan çıkaramayan Bellinzona ise ilk galibiyetini elde etti ve son sıradan kurtularak puan cetvelinde Young Boys'u geçti.
http://fenerli.yetkinforum.com

Yorgun düşen Young Boys yenildi ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe 0-1 Young Boys
» Young Boys"U Tanıyalım
» Young Boys 2 - 2 Fenerbahçe
» Young Boys 2 - 2 Fenerbahçe
» Young Boys Saracoğlu'nda son kez çalıştı..