FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.."

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Keyifl10
Takım : Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Empty
MesajKonu: Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.."   Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 4:40 pm

Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.." Canererkin_fb_okey_10
Kulübümüzün aylık resmi yayın organı Fenerbahçe dergisinin Ağustos sayısında röportajı yayınlanan Caner Erkin, Belçika kampında oynadıkları hazırlık maçlarındaki futbola 10 üzerinden 6 verirken, teknik direktör Aykut Kocaman'ın sert ve teknik oyun sisteminin takıma oturdukça seyri ve skoru yüksek maçlar ortaya çıkaracaklarını savundu.

Genç yaşta bu kademede olmasını hırsına bağlayan Caner, ''Aykut Hoca antrenmanlarda sert ve teknik oyun sistemini uygulamaya çalıştı. Başlardaki ilk 2 maçta bu biraz sıkıntı yarattı, ancak daha sonraki maçlarda gördüğünüz gibi sistem skora da yansıdı. Dayanıklılık, hırs, önden basma gibi varyasyonlarımız arttı. Zamanla çok daha iyi olacağız. Biz şu an gördüğünüz değiliz'' ifadelerini kullandı.

Geçen sezon Galatasaray'da kiralık oynayan ve bu sezon başında bonservisi Rus kulübü CSKA Moskova'dan alınan Caner, ''Fenerbahçe camiası olarak bizim hedefimiz zaten her sene şampiyonluk olmak zorunda. Bunun haricindeki hedefimizi ise Şampiyonlar Ligi'nde gruba kalmak ve o gruptan da çıkarak çeyrek finale kalmak olarak belirlemeliyiz. Çünkü Fenerbahçe bunu başarabilecek büyüklükte bir camia, bu büyüklüğü bunu başararak pekiştirmeliyiz'' diye görüşlerini aktırdı.

Öncelikli hedefini ise Fenerbahçe camiasına yakışan bir futbolcu olduğunu kanıtlamak olarak açıklayan Caner, ''Taraftar beni sahiplendikten sonra, gerisi kendiliğinden gelecektir'' dedi.

22 yaşındaki sol kanat oyuncusu Caner, ''Arkadaşlık, dostluk, yabancı sporcularla uyum ve takım ruhu anlamında Fenerbahçe diğer spor kulüplerine oranla gerçekten de büyük farklılıklar gösteriyor'' değerlendirmesini yaptı.
http://fenerli.yetkinforum.com

Caner Erkin "Taraftar beni sahiplendikten sonra.."
1 sayfadaki 1 sayfası