FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

BJK maçının biletleri hakkında

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : BJK maçının biletleri hakkında Keyifl10
Takım : BJK maçının biletleri hakkında D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

BJK maçının biletleri hakkında Empty
MesajKonu: BJK maçının biletleri hakkında   BJK maçının biletleri hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 11:33 pm

21 Kasım 2009 Cumartesi günü Bjk İnönü Stadı'nda oynanacak olan Beşiktaş-Fenerbahçe maçının Fenerbahçe taraftarlarına ayrılan biletleri Perşembe günü saat 10.00'da satışa sunulacaktır.
Taraftarımız kimlikleri ve kimlik fotokopileriyle birlikte bir bilet satın alabilecektir.
Biletler Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Migros magazasının önündeki Biletix gişesinden 75 Tl ücretle satışa çıkacaktır.
http://fenerli.yetkinforum.com

BJK maçının biletleri hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PAOK maçı biletleri hakkında
» Diyarbakır maçının hazırlıkları başladı !
» FB-Boys maçının spikeri belli oldu
» Denizli maç biletleri
» Süper Kupa biletleri satışa çıkıyor