FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Fenerbahçe 2-1 SV Aindling

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Keyifl10
Takım : Fenerbahçe 2-1 SV Aindling D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Empty
MesajKonu: Fenerbahçe 2-1 SV Aindling   Fenerbahçe 2-1 SV Aindling Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 10:16 pm

Fenerbahçemiz, Almanya kampındaki 3. hazırlık maçında, SV Aindling'i, Kazım ve Furkan'ın golleriyle 2-1 yendi.
Aindling sahasında oynanan maça Fenerbahçe; Fehmi Mert Günok, Sertaç Eren, Önder Turacı, Bekir İrtegün, Gökçek Vederson, Selçuk Şahin, Deniz Barış, Abdülkadir Kayalı, Uğur Boral, Kazım Kazım ve Furkan Aydın on biriyle çıktı. Takımımızda bu maçta kaptanlık görevini Deniz Barış üstlendi. Maçın ilerleyen dakikalarında takımımızda sırasıyla Fehmi Mert Günok, Sertaç Eren, Abdülkadir Kayalı, Furkan Aydın, Uğur Boral, Selçuk Şahin ve Bekir İrtegün; yerlerini Ertuğrul Taşkıran, Onur Karakabak, Görkem Kulbay, Yasin Gurbet, İsmail Arslan, Hasan Erbey ve Doğukan Genç'e bıraktı.
39. dakikada Kazım'ın ayağından bulduğu golle ilk yarıyı 1-0 önde kapayan Fenerbahçe, 56. dakikada Furkan'ın golüyle farkı 2'ye çıkardı. Aindling'in 59. dakikada bulduğu golle durum 2-1 oldu ve maç da bu skorla sona erdi.
SV Aindling maçının kadrosunda yer almayan oyuncularımız ise, otelde Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde dinlenme ve tedaviye yönelik bir çalışma yaptı.
http://fenerli.yetkinforum.com

Fenerbahçe 2-1 SV Aindling
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sivasspor 1-5 Fenerbahçe
» FENERBAHÇE 2 - 0 bjk
» Fenerbahçe 5 - 0 SSV ULM 1846
» Fenerbahçe 5-1 Honved
» Kayserispor 1-1 Fenerbahçe