FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Akşam idmanından notlar Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Akşam idmanından notlar Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Akşam idmanından notlar Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Akşam idmanından notlar Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Akşam idmanından notlar Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Akşam idmanından notlar Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Akşam idmanından notlar Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Akşam idmanından notlar Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Akşam idmanından notlar Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Akşam idmanından notlar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Akşam idmanından notlar Keyifl10
Takım : Akşam idmanından notlar D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Akşam idmanından notlar Empty
MesajKonu: Akşam idmanından notlar   Akşam idmanından notlar Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 1:14 am

Akşam idmanından notlar 2009-09-03_aksamidman446
Profesyonel Futbol Takımımız Bursaspor maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı ikinci antrenman ile sürdürdü.

Teknik direktörümüz Christoph Daum yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen günün ikinci çalışmasında takımımız şut ağırlıklı bir idman yaptı.
Antrenmana koşu, koordinasyon ve istasyon çalışmalarıyla başlayan oyuncularımız daha sonra uzun bir süre şut çalışması yaptı.
Top kontrolünün yanı sıra oyunculuramız topu ayakta, kafada ve ayağın iç ve dışında sektirerek gol atmaya çalıştı. Oyuncularımız daha sonra kanatlardan yapılan ortalarda gol vuruşu çalıştı.
Bir buçuk saat süren antrenman, yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maçla tamamlandı.
Milli takımlarda bulunan 13 oyuncumuzun yanı sıra izinli olan Cristian antrenmanda yer almazken, Deniz ve Deivid salonda çalıştı.
Takımımız Bursaspor maçı hazırlıklarına yarın saat 10.00'da basına açık olarak yapacağı idman ile devam edecek.
Akşam idmanından notlar 2009-09-03_aksamidman1
Akşam idmanından notlar 2009-09-03_aksamidman2
Akşam idmanından notlar 2009-09-03_aksamidman4
http://fenerli.yetkinforum.com

Akşam idmanından notlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Antrenmandan notlar