FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Delegenin Carlos sevgisi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Delegenin Carlos sevgisi Keyifl10
Takım : Delegenin Carlos sevgisi D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Delegenin Carlos sevgisi Empty
MesajKonu: Delegenin Carlos sevgisi   Delegenin Carlos sevgisi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 11:52 am

Delegenin Carlos sevgisi 2009-08-29_delege446

İsviçre'nin Sion takımı ile Perşembe günü sahamızda yaptığımız maçın UEFA delegesi Arie Wolf maçtan bir gün sonra ailesiyle birlikte kulübümüzün Samandıra'daki Can Bartu Tesisleri'ne gelerek Brezilyalı oyuncumuz Roberto Carlos'la resim çektirip imza aldı.
Teknik Direktörümüz Christoph Daum ile de görüşen Arie Wolf Kamp tesislerinin büyüklüğünden etkilendiğini söyledi.
6 kişilik ailesiyle birlikte İsrail'den Türkiye'ye gelen ve hafta sonuna kadar Türkiye'de tatil yapan Wolf, Sion maçı kadrosunda Roberto Carlos'un olmadığını öğrenince çok üzüldü. Beraberinde getirdiği formaları imzalatmak ve kendisiyle resim çektirmek istediğini belirten Wolf, idari menajerimiz Hasan Çetinkaya'nın davetiyle bir sonraki gün kamp tesislerimize davet edildi. Sabah yapılan yenilenme antrenmanı öncesi ailesiyle birlikte Roberto Carlos ve diğer bazı oyuncularımızla resim çektirip imza alan UEFA delegesi, sportif direktörümüz Aykut Kocaman ve Teknik direktörümüz Christoph Daum'la odasında bir süre görüşerek tesislerden ayrıldı. Arie Wolf Fenerbahçemizin kamp tesislerinin büyüklüğünden etkilendiğini ifade etti.
Delegenin Carlos sevgisi 2009-08-29_delege4464
http://fenerli.yetkinforum.com

Delegenin Carlos sevgisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carlos'un uğuru !
» Carlos'un durumu netleşti!
» Carlos attı, frikik dersleri yeniden başladı!
» Carlos "Hem ailemi hem de ülkemi çok özledim"