FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Edu konusunda yalanlama Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Edu konusunda yalanlama

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Edu konusunda yalanlama Keyifl10
Takım : Edu konusunda yalanlama D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Edu konusunda yalanlama Empty
MesajKonu: Edu konusunda yalanlama   Edu konusunda yalanlama Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 11:14 pm

Brezilyalı futbolcu Edu Dracena'nın ülkemizden ayrılırken yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır. Edu Dracena ile Sportif Direktörümüz Aykut Kocaman ve bazı yönetim kurulu üyelerimizin de katıldığı bir toplantı yapılmıştır. Bu görüşmede Brezilyalı futbolcuya kariyerine ilişkin tüm seçenekleri içeren, geniş kapsamlı bir öneri paketi sunulmuştur. Kendisine ihtiyacımız olduğu aktarılmış, Türkiye'de ya da ülkesinde tedavisine devam ederek Ocak ayında yeniden görüşülmesi, bu süreçte sözleşmesinin dondurulması gibi öneriler açık ve net olarak dile getirilmiştir. Ancak Edu Dracena yapılan teklifleri reddetmiş ve toplantı boyunca tazminatının ödenerek gönderilmesi konusunda diretmiştir. Daha sonra da hakkını FIFA'da arayacağını söyleyerek toplantıdan ayrılmıştır. Dolayısıyla görüşme sürecinde futbolcunun ağzından medyaya yansıdığı anlamda bir durum söz konusu değildir.
http://fenerli.yetkinforum.com

Edu konusunda yalanlama
1 sayfadaki 1 sayfası