FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Honved Teknid adamı konuştu !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Honved Teknid adamı konuştu ! Keyifl10
Takım : Honved Teknid adamı konuştu ! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Honved Teknid adamı konuştu ! Empty
MesajKonu: Honved Teknid adamı konuştu !   Honved Teknid adamı konuştu ! Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 11:56 am

Honved iddialı geliyor!

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Macaristan'ın Honved takımının teknik direktörü Tibor Sisa, tek hedeflerinin 30 Temmuz'da, İstanbul'da yapılacak ilk maçta avantajlı bir skor elde etmek olduğunu söyledi.

48 yaşındaki teknik adam Macaristan spor medyasına yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile deplasmanda yapacakları maçtan iyi bir skorla ayrılarak turu Budapeşte'de geçmek istediklerini ifade etti.

Bu arada dün gece Siofok kentinde oynanan Macaristan Süper Kupa finalinde Debrecen'e 1-0 yenilen Honved'in ortaya koyduğu futbol beğenilmedi.

Macar spor medyası, Honved'in ortaya koyduğu futbolun umut vermediği görüşünde birleşirken, Budapeşte ekibinin Fenerbahçe karşısında işinin zor olduğu yönünde başlıklar attı.

Geçen sezon ligi 14. sırada bitirmesine rağmen Macaristan Kupası'nı müzesine götürmeyi başaran Honved, ligi şampiyon bitiren Debrecen ile dün gece Siofok kentinde oynadığı Süper Kupa maçından 1-0 mağlup ayrılarak taraftarlarını üzdü.

Macaristan'ın Ferençvaroş ve Ujpeşt'ten sonra en büyük taraftar kitlesi olan Honvedli taraftarların, 30 Temmuz'da İstanbul'da oynanacak maça gelmek için kulüpten yardım talebinde bulundukları, taraftarların İstanbul'a gelebilmesi için Honved Kulübü'nün bir Macar turizm şirketi ile anlaşacağı bildirildi.
http://fenerli.yetkinforum.com

Honved Teknid adamı konuştu !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Honved mesaisi sürüyor
» Honved Saracoğlu'nda çalıştı..
» Fenerbahce 5 - 1 Honved
» Honved maçı ATV'de
» Daum'dan Honved yorumu!