FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Gokhan Gönül “Görerek vurdum”

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Keyifl10
Takım : Gokhan Gönül “Görerek vurdum” D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Empty
MesajKonu: Gokhan Gönül “Görerek vurdum”   Gokhan Gönül “Görerek vurdum” Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 2:10 am

Gokhan Gönül “Görerek vurdum” 2008-07-01_gokhan446

Diyarbakırspor maçında Takımımızın ilk golünü aşırtma bir vuruşla atan oyuncumuz Gökhan Gönül, o pozisyonda orta yapmadığını, topa görerek gol olması için vurduğunu söyledi. Maç sonrası açıklamalar yapan Gökhan Gönül, haftalar ilerledikçe performanslarının daha da artacağını söyledi. Yaşanan saha dışı olaylar nedeniyle duyduğu üzüntüyü dile getiren Gökhan Gönül, "Bu maça gelmeden önce eşim 'Geçen yıl Galatasaray'a bir gol attın, ondan sonra bir daha da gol atmadın. Hiç gol atmayacak mısın?' dedi. Ben de bu maçtan önce ona gol sözü verdim O da 'Atamazsan Osmanlı tokadı seni bekliyor' demişti. Ben de golümü attım Görerek vurdum. Orta değildi. Kaleciyle karşı karşıya kalmıştım, o noktadan sonra orta yapılmazdı. Aşırtma bir vuruş yaptım ve güzel bir gol oldu" diye konuştu.
http://fenerli.yetkinforum.com

Gokhan Gönül “Görerek vurdum”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gökhan gönül com tr
» Gökhan Gönül’ün sözleşmesi uzatıldı
» Gökhan Gönül’ün sözleşmesi uzatıldı
» Gökhan katolak çekimlerindeydi !