FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

DAUM "Daha fazla gol atabilirdik"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Keyifl10
Takım : DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Empty
MesajKonu: DAUM "Daha fazla gol atabilirdik"   DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 10:58 pm

DAUM "Daha fazla gol atabilirdik" Daum40

Daum, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, maçta daha iyi top çevirdikleri ve daha iyi paslaşmalar yaptıklarını belirterek, "Güiza'nın olağanüstü asistinden sonra 1-0 öne geçtik. İlk yarıyı 1-0 önde bitirmek bizim için büyük avantajdı" dedi.

İkinci yarıda FC Sion'un daha fazla pres yapıp, daha fazla pozisyona girdiğini kaydeden Alman teknik adam, şöyle devam etti:

"FC Sion beraberliği yakalayabilirdi. Ancak mükemmel bir şekilde Semih'in verdiği pasta Kazım golü attı. Daha fazla gol atabilirdik. Ancak bu sıcak havada bu sonuç normal birşey. Bu turun ilk yarısını beklediğimizden daha iyi bitirdik. Cenevre'den 2-0 galip ayrılıyoruz, büyük bir avantaj yakaladık. Eminim İstanbul'da da zor bir 90 dakika bizi bekliyor. Hiçbir zaman hiçbir maçı küçümsemeyiz. FC Sion bizi İstanbul'da da zorlayacak."

"DENİZ UZUN SÜRE OYNAMAYACAK"

Daum, karşılaşmanın ilk yarısında sakatlanan Deniz'in arka adalesinde yırtık olduğunu, bu futbolcunun uzun süre oynayamayacağını açıkladı. Deniz'i antrenmanlarda çok iyi çalıştığı için FC Sion maçında ilk 11'de oynattığını ifade eden Alman teknik adam, "Çok sayıda maç oynuyoruz. Bazı oyuncularımız çok yoruldu. Ara sıra bazı futbolcularımıza böyle maçlarda dinlenme fırsatı vermemiz lazım" dedi.

Takımda çok fazla adale sakatlığının yaşanmasıyla ilgili bir soru üzerine Daum, şunları söyledi: "25 yıllık teknik direktörlüğümde bu kadar adele sakatlığı bir takımda yaşamadım. Yeni bir kan testi yapmayı düşünüyoruz. Dişleri de kontrol etmek gerekiyor. Çünkü adale sakatlıkların nedeni dişlerden de gelebilir. Sağlık bölümümüzle birlikte antrenman seviyesini kontrol etmek gerekiyor. Belki daha başka bir nedeni olabilir, araştırmak gerekir."
http://fenerli.yetkinforum.com

DAUM "Daha fazla gol atabilirdik"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daum "Daha iyi olabiliriz, olmalıyız"
» Daum “Galipken daha sakin oynamalıyız”
» [ Fenerbahçe 5 - 1 Boluspor ] Daum : “Daha iyi olmak istiyoruz”
» Özer Hurmacı "Her geçen gün daha iyiye gidiyorum"
» "F.Bahçe dünyanın elit takımlarından biri" [Tibor Sisa]