FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Takımımızın Denizli kadrosu

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Takımımızın Denizli kadrosu Keyifl10
Takım : Takımımızın Denizli kadrosu D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Takımımızın Denizli kadrosu Empty
MesajKonu: Takımımızın Denizli kadrosu   Takımımızın Denizli kadrosu Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 3:17 pm

Fenerbahçemiz, Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında Denizlispor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını, bugün Fenerbahçe Samandıra Can Bartu Kamp Merkezi'nde yaptığı antrenmanla tamamladı. Denizlispor maçı kadrosunun açıklanmasından sonra, Takımımız Denizli yolculuğuna başladı.

Teknik Direktörümüz Christoph Daum yönetimindeki antrenman saat 12.00'de başladı ve 1 saat 55 dakika sürdü. Roland Koch'un yaptırdığı ısınma ve koordinasyon hareketlerinden sonra 2 takım halinde teknik bir çalışma yapan oyuncularımız, daha sonra bir araya gelerek, geniş alanda taktik ağırlıkla bir çalışmayla antrenmanı tamamladı. Bazı oyuncularımız, antrenman sonrası özel çalışma yaptı. Oyuncumuz Edu takımdan ayrı düz koşu yaparken; Semih, Özer ve R.Carlos salonda çalıştı. Tesislerde topluca yenen yemekten sonra Takımımız Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket etti. Takımımızın Denizlispor maçı kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: Volkan Demirel, Volkan Babacan, Mert Günok, Bilica, Önder. Bekir, Vedrson, Gökhan Gönül, Cristian Baroni, Emre, Selçuk, Deniz, Alex, Andre Santos, Deivid, Kazım, Mehmet Topuz, Uğur Boral, Özer Hurmacı ve Güiza.

Kadroda yer alan oyuncularımızdan Mert ve Özer'in, yarın Denizli Fenerium mağazamızdaki imza gününe katılacağı bildirildi. Kafilemiz, 16.00'da Sabiha Gökçen Havalimanından kalkacak özel uçakla Denizli'ye hareket etti.

Takımımızın Denizli kadrosu 2009-08-08_idman2
http://fenerli.yetkinforum.com

Takımımızın Denizli kadrosu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Takımımızın Honved kadrosu
» Denizli maç biletleri
» Fenerbahçemiz Denizli'de
» Takımımızın on biri
» Fenerbahçemizin Kadrosu