FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Turkcell Super Lig topu yenilendi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Turkcell Super Lig topu yenilendi Keyifl10
Takım : Turkcell Super Lig topu yenilendi D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Turkcell Super Lig topu yenilendi Empty
MesajKonu: Turkcell Super Lig topu yenilendi   Turkcell Super Lig topu yenilendi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 7:49 pm

Turkcell Super Lig topu yenilendi 2009-08-04_niketop446

Turkcell Süper Lig'de bu sezon Nike'ın üstün teknolojik özelliklere sahip futbol topu "Total 90 Omni" kullanılacak. Üzerinde Turkcell Süper Lig logosu bulunan top kırmızı-beyaz renklerden oluşuyor. Hedefi 12'den vuran futbol topu Total 90 Omni, görünürlük açısından da üstün bir performans sunuyor. Nike araştırma laboratuarlarında iki yıl boyunca çeşitli testlere ve bilgisayar simülasyonlarına tabi tutulan bu top ayrıca, Dünya'nın en iyi futbol kulüpleri ve futbolcuları tarafından da denendi. Turkcell Süper Lig'in yeni topu ilk olarak 7 Ağustos'ta Büyükşehir Belediyesi-Beşiktaş maçında kullanılacak.
http://fenerli.yetkinforum.com

Turkcell Super Lig topu yenilendi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte Süper Lig'in yeni topu!
» Fenerbahçe Türkcell Süper Lig 2010 - 2011 Fixtürü
» Emrenk Süper Mod Oldu
» BhşRaa Süper Mod olmuştur !
» KaNKaM123 Süper Mod olmuştur !