FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Kombine kartlar genel satışta

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Kombine kartlar genel satışta Keyifl10
Takım : Kombine kartlar genel satışta D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Kombine kartlar genel satışta Empty
MesajKonu: Kombine kartlar genel satışta   Kombine kartlar genel satışta Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 8:28 am

Kombine kartlar genel satışta 2008-010

Eski hak sahiplerinin yerlerini alması için ayrılan sürenin dolmasının ardından, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda 2009-2010 sezonu için geçerli olacak kombine kartların genel satışına başlandı.
Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği kombine kartların satışında kredi kartlarına 7, faturalı Fenercell hattı bulunan Denizbank, Vakıfbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası müşterilerine ise +4 taksit imkanı sunulmaktadır. Ayrıca, kombine alan taraftarlarımıza, kart teslimi sırasında 1 adet Neon veya Kuruluş forması hediye edilecektir.
Kombine kartların satışında, Kulüp üyesi veya Fenerbahçe Kart sahibi olma şartı aranmaktadır. Kulüp üyelik kartıyla 5, Fenerbahçe Kart çeşitlerinden Platinium ile 5, Gold ile 3, Klasik ile 1 adet kombine kart almak mümkündür.

NOT: Kombine kart almak için gelen taraftarlarımızın nüfus cüzdanı fotokopisiyle başvuru yapmaları gerekmektedir.

Stadımızı sanal olarak gezmek için tıklayınız.

İrtibat Telefonları:
• Maraton Alt, Fenerium Alt, Türk Telekom tribünleri için;0216 542 17 81, 0216 345 16 27
• Maraton Üst ve Fenerium Üst için; 0216 542 17 82

Not: Hediye formalar stoklarla sınırlıdır.
http://fenerli.yetkinforum.com

Kombine kartlar genel satışta
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Honved maçı biletleri genel satışta
» KKTC Derneğimizden kombine atağı
» 3 – 1 Tişörtleri Satışta
» “Genel durumdan memnunum” [Daum]
» FC Sion-Fenerbahçe maçı biletleri satışta