FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
FENERBAH
FBFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBFORUM

AnasayfaFENERBAHÇE GFBLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
REKLAM ALANI
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  PAOK maçlarının hakemleri belli oldu
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» Antrenman maçı yaptılar
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:13 pm tarafından Admin

» PAOK maçı biletleri hakkında
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:11 pm tarafından Admin

» Antalyaspor hazırlıkları sürüyor !
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:11 pm tarafından Admin

» Potanın Perileri FB TV’de
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:08 pm tarafından Admin

» William Gallas olayı ?
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:06 pm tarafından Admin

» Evli evine köylü köyüne ...
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 7:00 pm tarafından Admin

» Lugano "Oynamayacağımı bilmeme rağmen, milli takıma katılmıştım"
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:58 pm tarafından Admin

» Serkan F.Bahçe ile anlaştı mı ?
Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 6:56 pm tarafından Admin

Anket
Şanpiyonlar liginden elmemizinde suç kimin ?
 Aykut Kocaman
 Hakemin
 Kazım Kazım
 Futbolcular
 Yönetim
 Taraftar
 Basın
 Benim
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Perş. Kas. 26, 2009 8:37 pm tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime

Young Boys mesaisi sürüyor..

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh hali : Young Boys mesaisi sürüyor.. Keyifl10
Takım : Young Boys mesaisi sürüyor.. D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Forum Deneyimi : 1449
Taraftar Gücü : 0

Young Boys mesaisi sürüyor.. Empty
MesajKonu: Young Boys mesaisi sürüyor..   Young Boys mesaisi sürüyor.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 10:09 pm

Young Boys mesaisi sürüyor.. K340_fenerbahce_idman_stoch

Can Bartu Tesisleri'nde sportif direktör ve teknik sorumlu Aykut Kocaman yönetiminde gerçekleştirilen akşam idmanında takımımızın oyuncular, koşu ve koordinasyon çalışmalarının ardından dar alanda top kapma ve pas çalışmaları yaptı.

Daha sonra iki gruba ayrılan oyuncuların bir bölümü dar alanda çift kale maç oynarken, diğer grup ise kondisyoner Alper Aşçı ile dayanıklılık çalışması yaptı. Grupların dönüşümlü gerçekleştirdiği bu çalışmalarla Fenerbahçe antrenmanı sona erdi.

Fenerbahçe'nin antrenmanına sakatlıkları süren İlhan Eker, Mehmet Topuz, Volkan Demirel ve Uğur Boral katılmadı. Bu oyuncuların tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdüğü bildirildi.

Futbolculardan Güiza ve Caner ise bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan eşliğinde sahada ve salonda yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamlarken, Uruguay milli takımında görev aldığı sırada iç bağlarında oluşan yırtık nedeniyle ağrıları bulunan ve yavaş yavaş arkadaşlarının temposuna çıkan Lugano, çift kale ve top kapma dışındaki çalışmalarda yer aldı.
http://fenerli.yetkinforum.com

Young Boys mesaisi sürüyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fener Young Boys'a hazır
» Fenerbahçe 0-1 Young Boys
» Young Boys"U Tanıyalım
» Young Boys 2 - 2 Fenerbahçe
» Young Boys 2 - 2 Fenerbahçe